Záznam - Nový začátek

30. ledna 2011 v 15:18 | Cocktail ♪ |  Život
Díky bohu, tyto dva dny byly vydařené. Měla jsem hodně šancí udělat všechno pro tento nový nájezd na běh za krásnou postavou a jsem za to ráda.
Za prvé sem obnovila tento blog, který mi opravdu pomáhá! Světe div se! Je to vážně divný, že nějaký blog mi pomáhá, ale je to doopravdy pravda! Jsem ráda, že můžu pozorovat jak to jde druhým, nasbírat nové informace, poradit a nechat si poradit atd.
Za druhé jsem měla to štěstí, že jsme zrovna včera jeli do Prahy, kde jsme udělali obrovský nákup, takže jsem si nakoupila všechno co potřebuji(sehnala fitness sýry, koupila si jiné máslo o něco méně tučnější než používá moje rodina, odtučněné mléko, měla větší výběr v pečivu,atd.) popř. kuřecí maso, rajčata atp. mohu sehnat i tady ve městě.
Za třetí byl víkend, takže jsem měla co nejvíce času se pořádně hlídat, jíst v čas, nic mně nelákalo, takže mě tedy zajímá jak to bude vypadat zítra ve škole (hlavně to čivabčiči ve školní jídelně ať si někdo nemyslí, že to budu jíst!) 
Za čtvrté jsem se opravdu překonala, že jsem vydržela dva dny po sobě cvičit, protože když se podíváte do archivů tohoto blogu, můžete zjistit, že sem se vůbec nehýbala! Bylo např. 12:27 a já napsala svůj jídelníček, kde u pohybu bylo napsáno:nic! Kruci, jsem vážně lenochod. 

A já doufám, že mi to takhle vydrží co nejdéle. Mám tu nějaké výtržky z časopisů co sem si v průběhu minulého a tohoto roku nashromáždila, takže si je dneska pěkně pročtu, hlavně ty kde jsou rady na cvičení, přece jen, když budu každý den dělat to samé, tělo si zvykne a přestane to účinkovat. Toť úkol jedna.
Úkolem číslo dvě, pro mě bude porozhlédnout se po nějakých těch přípravcích na hubnutí. Tím myslím takové ty gely, krémy, avšak dál to znáte. Ještě vědět, zda to doopravdy účinkuje.
A úkol číslo tři není pro mě, ale pro počasí, aby bylo co nejdříve teplo, protože jak všichni víme, v létě je mnohem více možností, jak si pořádně zasportovat. A mě se teď za fitko utrácet doopravdy nechce. Jó, ale ty činky bych si koupit mohla. Mamí, tatí?(haha)

 


Komentáře

1 Dee - Dee | Web | 30. ledna 2011 v 15:53 | Reagovat

Jo musí už být teplo! chci bazééén! kolo! brusle!:D běhaat!:D

2 ThinLuc* | Web | 30. ledna 2011 v 18:01 | Reagovat

Právě jsem zjistila že hubneme ze stejné váhy. Akorát já jsem teď na 60 no =/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama