Srpen 2010

Jídelníček ke dni 3.8.2010

3. srpna 2010 v 17:35 | Cocktail ♪ |  Jídelníčky

1.DEN HUBNUTÍ

Snídaně:Activia s müsli
Svačina:sklenice mléka
Oběd:2 chleby se sýrem a okurkou
Svačina:müsli tyčinka
Večeře:sýr na grilu

Pití:minerálka
Hříchy:xxx
Pohyb: Nic

Dneska sem lenošila(no vlastně, já lenoším furt! musím s tím něco udělat). A teď nevím napsat zda je první den pro mě nejtězší nebo nejlehčí?!

HLEDÁM NOVÁ THIN-AFFS

Tu jsem ještě neměla, je dobrá?
http://activia.netropolis.sk/pics/upload/users/admin/Image/activia-lahka-fit.jpg

2měsíce a půl

3. srpna 2010 v 7:25 | Cocktail ♪ |  Život
Je to dlouhá doba co jsem tu nebyla a ani jsem nebyla schopná napsat, že končím.
No tak počkat... já neskončila! Ale od tý doby co kašlu na tenhle blog to s mojím hubnucím programem leze rychle dólu!Denně jím strašně moc a o co víc! Je mi úplně jedno jestli to jsou brambůrky, hranolky, hambáče, sušenky, čokošky, pizzy a bůh ví co ještě. Takže jsem se rozhodla, že se sem vrátím. A jak na to koukám spousta mých thin-affs co jsem měla už je buď v cíly a nebo přestali chodit na blog(to by mně zajímalo jak se jim vede :-)).A mě moc a moc štve, že jsem měla nádherných 54kg, ale né.. já trubka jsem musela jíst a jíst. Celý (skoro) 3měsíce! A teď ani nevím kolik mám protože mi radši zkandovala váha. Ale nějakých těch nad 56kg tam naposledy bylo. A co k tomu víc říci než jen pouhé fůj-blé-hnus?!

VRACÍM SE ZPĚT

Dneska asi už svůj jídelníček nepřidám, ale budu ho sepisovat dopředu. Nejhorší je, že nejsem furt doma takže to bude poposunutý(nebo nahrazený?).
Váš tučný Cocktail ♪